AUTOBOND GROUP a.s.

IGNIS - Interiér Suzuki Ignis

Prostornost a uživatelská přívětivost rozšíří spektrum Vašich aktivit

Velkorysý interiér

Nová podvozková platforma umožňuje lépe využít motorový prostor a o to více místa zbývá pro interiér, obzvlášť pak pro cestující na zadních sedadlech.

interiér suzuki ignis
schránky a držáky v suzuki ignis

Posuvná zadní sedadla pro lépe využitelný interiér

Obě zadní sedadla lze nezávisle na sobě posouvat a najít tak optimální konfiguraci interiéru podle toho, zda momentálně preferujete maximum prostoru pro cestující, nebo pro zavazadla. Zadní sedadla lze snadno posouvat odjištěním páčky na horní straně opěradel nebo pod sedáky.

zadní sedadla ignis

Zavazadlový prostor, který se Vám přizpůsobí

Ignis se pyšní zavazadlovým prostorem o objemu 514 l*. Zadní opěradla jsou dělená v poměru 50 : 50 a sklopná do roviny také přímo z kufru, čímž zavazadlový prostor rychle přizpůsobíte nejrůznějším situacím.

* Při sklopených zadních opěradlech. Měřeno metodikou VDA.

zavazadelník suzuki ignis

Mimořádná manévrovatelnost a průchodnost

Díky malému poloměru otáčení 4,7 m se cítí Ignis na úzkých silnicích a přeplněných parkovištích jako doma. Pneumatiky s vysokým profilem a nadstandardní světlou výšku vozu oceníte na nerovných cestách i v lehčím terénu.

Přední nájezdový úhel 22 stupňů. zadní 38,8 stupňů. Boční náklon 18 stupňů.

manévrovatelnost ignis

Osvětlení Guide-me-home / Lead-to-vehicle

Světlomety zůstávají svítit ještě 10 vteřin poté, co opustíte vůz, a svítí Vám tak na cestu domů. Potkávací a parkovací světla se zapnou a svítí po dobu 10 vteřin, jakmile odemknete vůz pomocí dálkového ovládání. Tato praktická funkce je užitečná pro osvětlení cesty, když přicházíte k vozidlu.

osvětlení suzuki ignis