AUTOBOND GROUP a.s.

Across - Interiér

Komfortní výbava a kvalitní provedení interiéru zvyšují potěšení z jízdy

Precizně zpracovaný komfortní interiér s kvalitním čalouněním a elegantními ozdobnými prvky zlepšuje zážitek z jízdy a čas strávený ve voze.

 

Multimediální systém s 9palcovým displejem

Systém podporuje rozhraní Apple CarPlay pro spojení s iPhonem, stejně jako technologie Android Auto™ a MirrorLink™ pro zrcadlení obrazovky chytrého telefonu. Díky tomu můžete prostřednictvím dotykového displeje ve voze bezpečně telefonovat, používat navigaci, odesílat a přijímat zprávy, poslouchat oblíbenou hudbu a další.

 

 

S Apple CarPlay* můžete využívat všechny důležité funkce svého iPhonu stejným způsobem jako přímo v telefonu: volat, poslouchat hudbu, přijímat a odesílat zprávy nebo používat navigaci, a to pomocí hlasové asistentky Siri nebo přes dotykový displej.

* Apple CarPlay je dostupný v zemích uvedených zde.
* Pro více informací včetně kompatibility Vašeho modelu iPhone s rozhraním Apple CarPlay se podívejte sem.
* Apple, Apple CarPlay a iPhone jsou ochranné známky Apple Inc., registrované v USA a dalších zemích.

 

 

 

Android Auto™ rozšiřuje použití platformy Android pro bezpečné využívání ve voze. Toto rozhraní je navrženo pro snadné používání služeb Google, jako jsou Google Maps a Google Play Music, s minimálním odpoutáním pozornosti od řízení. Aplikaci Android Auto™ získáte v obchodě Google Play*.

 

* Android Auto™ je dostupný v zemích uvedených zde.
* Většina telefonů se systémem Android 5.0 a vyšším podporuje Android Auto™. Detailní informace naleznete zde.
* Google, Android, Google Play a Android Auto™ jsou ochranné známky Google LLC.

 

 

Přístrojový štít se 7palcovým informačním displejem

Přístrojový štít doplněný o informační displej přehledně zobrazuje veškeré provozní informace včetně dojezdové vzdálenosti i podílu jízdy na elektrický pohon, stavu nabití baterie, rozdělení točivého momentu, gravitačního přetížení a dalších. Nabízí také výběr mezi zobrazením rychloměru v podobě digitální nebo analogové.

 

Vyhřívání sedadel vpředu a vzadu

Přední i zadní sedadla mají vyhřívaný jak sedák, tak i opěradlo.

Vyhřívání volantu

Po obou stranách zabudované vyhřívání volantu Vám příjemně zahřeje ruce a tím zvýší komfort řízení v chladném počasí.

 

 

Zavazadlový prostor

Široce otevřený a snadno přístupný zavazadlový prostor o objemu 490 litrů pojme zavazadla a předměty nejrůznějších tvarů a velikostí.

 

Bezdotykové otevírání pátých dveří

Pokud máte plné ruce a bylo by složité otevřít dveře zavazadlového prostoru manuálně, tak jistě oceníte, že systém automaticky rozpozná blízkost Vašeho klíče a Vy si pouhým pohybem nohy tam a zpět pod středem zadního nárazníku otevřete dveře.

 

Odkládací prostory

Across Vám nabízí mnoho praktických přihrádek a schránek na nápoje, telefony, mince a spoustu dalších předmětů, které chcete mít v dosahu.