AUTOBOND GROUP a.s.

Náhradní díly Suzuki

Systém dodávek náhradních dílů

Sofistikovaný systém dodávek náhradních dílů a příslušenství je zárukou rychlé a kvalitní realizace servisních služeb nebo prodeje zboží „přes pult“. Evropský logistický systém Suzuki je založen na přímé distribuci zboží všem autorizovaným partnerům Suzuki v ČR z několika skladů v EU.

Dodací lhůty

Náhradní díly a příslušenství objednávejte výhradně u autorizovaných prodejců Suzuki. Prostřednictvím distribučního systému je možné dodat z evropských skladů až 98% objednaných náhradních dílů autorizovanému servisu Suzuki do 24 až 96 hodin.

Upozornění pro zákazníky

Společnost Magyar Suzuki Corporation Ltd. branch office Czech Republic, organizační složka zastupuje a zajišťuje prostřednictvím sítě autorizovaných partnerů servis a dodávky náhradních dílů pro automobily vyrobené společnostmi Suzuki Motor Corporation, Japonsko, Magyar Suzuki Corporation, Maďarsko a Maruti Suzuki India Ltd., Indie. U individuálně dovezených automobilů licenčně vyráběných jinými výrobci se obracejte na zastoupení a síť autorizovaných partnerů těchto výrobců.

SUZUKI originální náhradní díly (SUZUKI Genuine Parts)

SUZUKI originální náhradní díly jsou vyráběny stejným výrobním procesem a za použití nejmodernějších technologií jako díly, které jsou používané při výrobě nového automobilu.Použití originálních náhradních dílů SUZUKI zaručuje jejich snadné použití a bezpečný provoz Vašeho automobilu. SUZUKI originální díly můžete zakoupit u všech autorizovaných prodejců, nebo servisů SUZUKI.

Program SARP  ekonomické náhradní díly Suzuki
(Suzuki Authorised Replacement Parts)

Značka Suzuki připravila pro své evropské zákazníky nabídku alternativních (ekonomických) originálních náhradních dílů, souhrnně označovaný jako program SARP.

Náhradní díly nabízené v tomto programu se vyznačují nejvyšší kvalitou, zaručenou a kontrolovanou výrobcem, odpovídající kvalitě dílů z prvovýroby a zároveň velice příznivými cenami pro majitele automobilů Suzuki.

Program SARP v současnosti nabízí pro většinu modelů určených pro evropský trh stále se rozšiřující sortiment náhradních dílů, a to v následujících skupinách:

Brzdové destičky (sady)
Filtry (olejové, vzduchové, palivové)
Čelní skla
Stěrače (stírátka)
Klínové řemeny
Použití těchto produktů ve svém voze si můžete vyžádat při běžných periodických výměnách nebo i objednat a zakoupit „přes pult“ u autorizovaného servisu Suzuki.

Motorové oleje Suzuki Ecstar

Suzuki nabízí pro své evropské zákazníky originální oleje používáné v prvovýrobě, které byly vyvinuty na základě požadavků značky Suzuki v kvalitě plně odpovídácí standardům předních světových producentů automobilů a motocyklů. Jejich použití Vám zaručí bezproblémové užívání automobilů a motocyklů značky Suzuki.

Použití těchto originálních produktů ve svém vozidle si můžete vyžádat při běžných periodických výměnách nebo i objednat a zakoupit „přes pult“ u všech autorizovaných partnerů Suzuki.

Motorové oleje vyvinuté pro vozy značky Suzuki, testované a certifikované výrobcem a zaručující maximální výkon a životnost motorů při nižší spotřebě pohonných hmot. Všechny oleje jsou k dispozici v obchodním balení 1L nebo 4L.

Pro benzínové motory


0W-20 Plně syntetický olej použitelný pro všechny aktuální modely SUZUKI s benzínovým motorem. Tento olej je nejlepším řešením pro motor a nejoptimálnějším pro provoz vozu. Zajišťuje nejvyšší úsporu pohonných hmot. Výborně zvládá mazání motoru při startování za nízkých teplot. Splňuje normu API SN.


5W-30 Špičkový motorový olej primárně určený pro použití s novými benzínovými přeplňovanými motory SUZUKI. Splňuje normu API SM.


10W-30 Výborný olej, který zajišťuje vysokou úporu paliva, bezpečně plní standard API SM. Jeho použití zaručuje spolehlivý chod motoru. Splňuje normu API SM/CF.

Pro dieselové motory


0W-30-C2 Speciálně navržený motorový olej pro dieselové provedení modelu SUZUKI S-Cross. Splňuje normu ACEA C2.


5W-30-C2 Vhodný pro všechny ostatní modely SUZUKI s dieselovým motorem vybaveným filtrem pevných částic, kde je vyžadována norma ACEA C2.


5W-30-C4 Speciálně navržený motorový olej pro model Grand Vitara s motorem 1,9DDiS. Splňuje normu ACEA C4.

Originální oleje a maziva Suzuki

Suzuki nabízí pro své evropské zákazníky originální oleje, maziva a ostatní chemické produkty používáné v prvovýrobě, které byly vyvinuty na základě požadavků značky Suzuki v kvalitě plně odpovídácí standardům předních světových producentů automobilů a motocyklů. Jejich použití Vám zaručí bezproblémové užívání automobilů a motocyklů značky Suzuki.

Použití těchto originálních produktů ve svém motocyklu si můžete vyžádat při běžných periodických výměnách nebo i objednat a zakoupit „přes pult“ u všech autorizovaných prodejců Suzuki.

Katalog olejů a chemických produktů Suzuki (pdf)

 

Jméno a příjmení *

Firma

Telefon *

E-mailová adresa *

Pobočka *

Verze *

Rok výroby *

VIN *

Název nebo kód dílu

Poznámka
Preferovaný způsob a termín kontaktu, návrh termínu ...

Opište kontrolní text z obrázku *
captcha Kód:

Pole označená * jsou povinná!