AUTOBOND GROUP a.s.

Across

Suzuki Across

Across je nad věcí

Across se nenechá ničím omezovat. Jeho plug-in hybridní systém je inovací, která posouvá potenciál SUV ještě dál. Pohon všech kol dává volnost pohybu a elektromotory významně snižují spotřebu paliva. Teď už Vás nic nezastaví.

 

 

Across boří konvence

Prolomte bariéry a přestaňte splývat s davem. Robustní karoserie Acrossu je osobitá, má propracované detaily se sportovním nádechem a jasně rozeznatelnou tvář. Ostře řezané rysy zdůrazňují osobitost a dynamiku Acrossu.

 

Across nezná limity

Žádné hranice pro elektromobily a SUV. Díky systému Plug-in Hybrid Vám Across poskytne vždy maximum toho, co potřebujete: výkon, dojezd i ohleduplnost k životnímu prostředí. Už není důvod nechat se v moderním světě něčím omezovat.

 

Across neuznává kompromisy

Vyrazte na cestu, kamkoliv chcete. Dělejte to, co Vám zrovna přijde vhod. Díky technologii Plug-in Hybrid a pohonu všech kol si můžete užívat dosud nepoznané svobody. Across podporuje Váš aktivní životní styl a je ohleduplný k životnímu prostředí.

 

Robustní a sportovní design je vizitkou SUV nové generace

Sportovní styl a robustní vzhled definují Across. Hranatá karoserie, výrazné prolisy a mnohoúhelníkové tvary mezi ostatními SUV snadno zaujmou. Vysoký nárazník a doširoka otevřená mřížka chladiče dodávají Acrossu drsný sportovní vzhled.

 

 

19″ kola z lehké slitiny

Nápadně leštěný povrch a černě lakované paprsky kol zdůrazňují kvalitu a luxus v jednom.

 

 

LED světlomety

Přední světlomety využívají projektorovou optiku, která v jedné čočce spojuje funkci potkávacích a dálkových světel. LED denní svícení podtrhuje ostrý pohled Acrossu.