AUTOBOND GROUP a.s.

Suzuki na pařížském autosalonu 2016

Nový kompaktní crossover  Suzuki Ignis v evropské premiéře

Nabídku modelové řady vozů Suzuki v brzké době obohatí velmi praktický a stylový crossover nové generace Suzuki Ignis.  Nabídne lákavý a moderní design, který již tradičně čerpá z historických zkušeností automobilky Suzuki. Koncekonců s modelem Ignis jsme se mohli setkávat již dříve v minulosti, vyráběl se ve dvou generacích od roku 2000 do roku 2008.

Do nového Suzuki Ignis vývojáři od Suzuki dali mimořádné úsilí a naplnili jej nejmodernějšími technologiemi, které ocení jak řidič, tak ostatní pasažéři v autě. Nabídne zcela novou podvozkou platformu, která je pevná a odlehčená. Tradiční nabídku motorizací doplní i velmi úsporný a EKO friendly hybrid SHVS (Smart hybrid vehicle by Suzuki).

Na českém trhu a také u nás se můžete na model Ignis těšit již v úvodu roku 2017, tedy již za nedlouho.

Nový design Suzuki S-Cross

S modernizovaným modelem Suzuki S-Cross se můžete setkat i v naší nabídce. Rodinný crossover S-Cross dostal zcela novou masku, která dává více na odiv SUV prvky karoserie a celkového pojetí auta, kterému pomáhá i sofistikovaný pohon všech kol AllGrip.

Známý atmosférický zážehový čtyřvál 1.6 VVT Suzuki nově nahradilo turbomotory s přímým vstřikem. Jedná se o tříválec 1.0 BoosterJet a čtyřválec 1.4. BoosterJet.

Novinky najdete i v interiéru a v nabídce příslušenství.

O něco více budeme vědět až po tiskové konferenci 29. září 2016  v 9:00. Expozice Suzuki je umístěna na stánku 511 v hale 1.0, Paris Expo Porte de Versailles.

Automobilka Suzuki v Paříži také vystaví své další modely – novou Suzuki Vitaru, oblíbené Suzuki Jimny, model Baleno a Cervo. Cervo je vůz z roku 1977 a v Evropě jej znáte spíše pdo názvem SC100.

Suzuki předtaví také novinky pro vyznavače jedné stopy. Motocykly Suzuki bude reprezentovat model SV650 a závodní motocykl MotoGP.