AUTOBOND GROUP a.s.

Seznamte se blíže. Suzuki S-Cross přichází s novým designem

Suzuki  S-Cross je tady s námi již tři roky a jak už bývá ve světě automobilismu zvykem, nastal čas pro osvěžení jeho designu a oživení nabídky pro vás, neustále náročnější zákazníky. Ze zákulisí již před nedávnem na veřejnost pronikly fotky nové verze a kompletně odhalený vůz zaznamenali zvědavci také v Maďarsku. Oficiálně byla modernizovaná verze crossoveru S-Cross představena v Itálii.

No a je na co koukat. Nový S-Cross má novou a vskutku dominantní čelní masku chladiče a zásadně přepracované přední světlomety. Dostal do vínku mnohem dravější a dospělejší vzhled, který má obrovský potenciál oslovit nové zájemce, především řidičů s velkou rodinou. Svislé lamely a vrchovatá dávka chromování dodaly modelu mnohem vyspělejší charakter. Světlomety a přední nárazník mohou na první pohled působit jako by byl vůz určen pro americký trh, ale nenechte se zmýlit prvním dojmem. Jde opravdu o model pro evropský trh.

Změnou prošly i zadní koncová světla, která dostaly zbrusu novou grafiku a také vysoce svítivé LED diody.

Novinky i uvnitř


Nový S-Cross vás jistě překvapí i nabídkou motorizací. Co je v základu? Litrový tříválcový turbomotor s úctyhodným a plně dostačujícím výkonem 82kW s krouťákem 170N.m. Nabídku doplňuje přeplňovaný čtyřválec 1.4 BoosterJet s výkonem 103kW a kroutícím momentem 220 N.m. Milovníkům dieselových motorů nabídne Suzuki S-Cross motor 1.6.DDiS s výkonem 88kW(320N.m).

Ovládat je budete skrze pětistupňový a šestistupňový manuál, šestistupňovou automatiku nebo šestistupňovou dvouspojkovou převodovku.S-Cross bude v nabídce i s pohonem všech čtyř kol.

Interiér dostal jako novinku přepracovaný multimediální systém, který se ovládá na velké sedmipalcové dotykové obrazovce.