AUTOBOND GROUP a.s.

Náhradní díly Suzuki

Originální náhradní díly Suzuki

Jsou to originální součásti vozů Suzuki, které produkuje samotný výrobce vozů. Suzuki plně ručí za jejich kvalitu a vlastnosti.

Kvalita a vlastnosti

Kvalita a vlastnosti originálních náhradních dílů jsou shodné s díly montovanými do nových vozů zn. Suzuki ve výrobních závodech. Všechny tyto součásti podléhají kvalitativní kontrole přímo ve výrobním závodě a jejich vlastnosti jsou průběžně kontrolovány.

Bezpečnost

 Bezpečnost vozu plně závisí na použitých dílech vozu. Originální náhradní díly Suzuki přispívají k zajištění plné aktivní a pasivní bezpečnosti celé posádky a vyhovují kvalitativním a bezpečnostním standardům automobilky Suzuki. Použitím neoriginálních náhradních dílů může dojít k ohrožení bezpečnosti posádky vozu – tyto náhradní díly mohou mít jiné vlastnosti než díly originální a nemusí tak splňovat požadavky na kvalitu a bezpečnost.

Neoriginální náhradní díly

Neoriginální díly určené jejich výrobcem nebo prodejcem pro vozy Suzuki nemusí mít kvalitu ani vlastnosti dílu originálního. Použitím neoriginálního náhradního dílu může proto dojít k bezprostřednímu narušení bezpečnostní stránky vozu. Společnost Suzuki před použitím neoriginálních náhradních dílů výslovně varuje a použití těchto dílů nedoporučuje!

Záruka

Proto, aby mohla být plně využita ZÁRUKA každého vozu, doporučuje Suzuki používání výhradně originálních náhradních dílů Suzuki. V případě, že budou použity neoriginální náhradní díly, může dojít k omezení, nebo úplnému zrušení záruky, která je na vůz poskytnuta. Výrobce vozidla ani prodávající neponese žádné následky, které mohou být použitím těchto náhradních dílů způsobeny.

Svěřte proto váš vůz do rukou profesionálům v autorizovaných servisech AUTOBOND GROUP a.s..

Jméno a příjmení *

Firma

Telefon *

E-mailová adresa *

Pobočka *

Verze *

Rok výroby *

VIN *

Název nebo kód dílu

Poznámka
Preferovaný způsob a termín kontaktu, návrh termínu ...

Opište kontrolní text z obrázku *
captcha Kód:

Pole označená * jsou povinná!