AUTOBOND GROUP a.s.

BALENO - Bezpečnost

Nová úroveň bezpečnosti

Užijte si cestování, zatáčení a brzdění na novém podvozku

Zcela nový podvozek nové generace

Suzuki Baleno má zcela novou podvozkovou platformu. Nová konstrukce celého skeletu optimálně rozkládá energii, celkově zvyšuje tuhost karoserie a přitom je proti předchozím podvozkům odlehčená. Nový podvozek významně zklidňuje jízdu, proces zatáčení a brždění. Poznejte zcela novou úroveň komfortní jízdy.

Vychutnejte si i vy zcela bezprostřední odezvu volantu a doslova vzrušující ovladatelnost nové Suzuki Baleno.

skelet Suzuki Baleno

Inovativní prvky bezpečnostní výbavy

Řízení hraje prim

Pokud jste si jako řidič jistí, že jste dobře chránění, můžete si vaši jízdu naplno užívat. Jistě, jsou krizové situace, při kterých zatrne i zkušenému řidiči. V těchto situacích jsou to právě pokročilé prvky bezpečnostní výbavy nové Suzuki Baleno, které vám pomohou. Systém nouzového brzdění RBS s adaptivním omezovačem rychlosti * významně pomáhá komfortní a bezpečné jízdě.

Čtěte také:

112 koní pod kapotou – Nový koncept Suzuki Baleno RS

Suzuki Baleno – Litrový motor? Žádné obavy

Systém nouzového brzdění (RBS – Radar Brake Support)

Suzuki Baleno průběžně monitoruje okolí vpředu před vozem s využitím mikrovlného radaru. Systém automaticky zaznamená riziko hrozícího střetu s překážkou a zachová se následovně:

systém nouzového brzdění Suzuki Baleno

systém nouzového brzdění Suzuki Baleno

Odlehčený skelet zkonstruovaný technologií TECT (Total Effective Control Technology), pohlcující energii při nárazu v kombinaci se soustavou airbagů

Pro maximální ochranu posádky je Baleno standardně vybaveno čelními airbagy pro řidiče a spolujezdce, bočními airbagy a záclonovými hlavovými airbagy. Kabina je pro případ nehody chráněna také strukturou karoserie, která účinně absorbuje a rozprostírá nárazovou energii.

skelet Suzuki Balenoskelet Suzuki Baleno

airbagy v Suzuki Baleno