AUTOBOND GROUP a.s.

Suzuki S-Cross v limitované edici Lux

Suzuki S-Cross dostal nový kabátek. Automobilový trh oživí o speciální rodinnou edici Suzuki S-Cross Lux.

Lux znamená pro náročné

S-Cross Lux je auto pro hi-tech naladěné řidiče. Tato akční verze vychází z nejvyšší verze S-Cross Elegance a je doplněna o tento unikátní paket. Špičkově vybavené auto si vás rozmazlí řadou luxusních prvků – výhled z vozu umocní obrovské panoramatické střešní okno a také xenonové světlomety. Dále nabídne systém AUTO – STOP, bezklíčové ovládání, přední i zadní parkovací senzory a funkci pro snadný rozjezd do kopce.

My jsme si však nejvíce oblíbili to, co S-Cross Lux nabízí uvnitř. Dvouzónová klimatizace, audiosystém napojený na navigační systém a zadní parkovací kameru opravdu usnadňují život. Oceníte i bluetooth handsfree s možností ovládat aplikace v chytrých telefonech.

Odlišit se od odstatních

Garantujeme vám, že vás v nové Suzuki S-Cross Lux nikdo nepřehlédne. Její ryze individualistický design zvýrazňujě chromovaná maska a lemování pod bočními okny.

Myslí za vás

S-Cross Lux představuje zásadní novinku v bezpečnostních prvcích vozů Suzuki. Systém Radar Brake Suppor (RBS) významně napomáhá předcházet dopravním nehodám. Radar v přední masce velmi přesně detekuje vzdálenost od pevné překážky, většinou vpředu jedoucího vozu, a pokud hrozí srážka, systém RBS upozorní řidiče zvukově i opticky na nebezpečí. Při pokračující jízdě systém RBS aktivuje brzdový asistent vozu a dopředu zvýší brzdnou sílu na pedálech. Pokud nevyhnutelně hrozí střet s překážkou, systém spustí nouzové brždění sám. Tím nehodě buď předejde nebo alespoň zmírní následky.

Kde S-Cross sehnat?

Suzuki S-Cross v této speciální edici Lux nyní nabízíme za AKČNÍ CENY. K vozu získáte ZDARMA bonus – Sadu zimních pneumatik.

S-Cross 1,6 VVT Elegance Lux AllGrip SE 575 600 Kč
S-Cross 1,6 DDiS Elegance Lux AllGrip SE 645 600 Kč