AUTOBOND GROUP a.s.

Suzuki Jimny v roce 2015 v novém !

Suzuki Jimny jsme na našem webu představili již v našem dřívějším článku. To jsme ale vůbec netušili, co se na nás chystá. Suzuki Jimny nám s novým rokem 2015 opět omlád.

Bude se vám líbit. Jimny je stále ten nezastavitelný dělník, který si poradí s velmi těžkým terénem. Přesto vývojáři Suzuki nezapoměli i na tohoto terénního střízlíka a dodali mu nové prvky, které oceníte i na běžných asfaltových. Co nám s rokem 2015 přibylo?

Elektronický stabilizační systém ESC, kontrola stálého tlaku v pneumatikách (TPMS) a také indikátor zařazené rychlosti, příjemný pomocník pro úspornou jízdu.

Osvědčený motor základem

Suzuki Jimny si i po modernizaci zachoval pouze jedinou motorizaci. Nač měnit to, co funguje? Základem je stále benzínový čtyřválec 1.3 VVT s výkonem 62,5 Kč. Jde o živý a velmi úsporný motor, který takto malé auto spolehlivě dostane do cíle.

Ceník Suzuki Jimny MY 2015:

JIMNY 1.3 CLUB 396 900 Kč
JIMNY 1.3 COMFORT 419 900 Kč
JIMNY 1.3 COMFORT AT 451 900 Kč
JIMNY 1.3 STYLE 429 900 Kč

Novinkou je možnost automatického řazení a 3 úrovní výbavy místo původní jediné. Původní označení JLX je nyní označováno jako výbava Comfort. Jde o střední stupeň výbavy, ve kterém i tak najdete klimatizací, vyhřívání předních sedadel a zrcátek, rádio a kryt rezervy.

Nejvyšší stupeň výbavy představuje model Suzuki Jimny Style, který si vás rozmazlí 15tkami litými koly, krytem rezervy v barvě karoserie. Oceníte taky odolné střešní ližiny, tónovaná okna, chromované prvky a kožený volant a sedadla.

Jak se Suzuki Jimny změnil vizuálně?

Novou a modernější podobu dostala přístrojová deska a volant. Sedadla mají nové a komfortnější čalounění.

Novinkou jsou také 3 nové barvy – stříbrná Premium Steel Silver, zelená Cool Khaki a hnědý odstín Bison Brown Pearl Metallic.

Více o Suzuki Jimny