AUTOBOND GROUP a.s.

BALENO

Nápaditý design

Dost bylo předsudků

Suzuki Baleno

Od první chvíle, kdy spatříte zbrusu nové Suzuki Baleno, si můžete být jistí, že vše bude jinak. Baleno nabíjí emocemi, které vás pohltí a nepustí. Suzuki Baleno je nápaditý vůz, který splní vaše představy o tom, co má auto svému řidič nabídnout.

Suzuki vytvořilo vůz ve zcela novém designu, který šel proti proudu. Je osobitý a s elegancí kombinuje celkově nízké křivky se širokým rozvorem pro precizní stabilitu při jízdě. Desing se vývojářům Suzuki opravdu povedl a jsme si jistí, že chytí za srdce i vás.

 

Velký vnitřní prostor bez zbytečných kompromisů

Suzuki Baleno má svůj osobitý styl, ale konstruktéři nezapomněli i na ryze praktickou potřebu velkého prostoru. Pro cestující i zavazadla. V segmentu hatchback B vám Baleno nabídne největší prostor v interiéru. I dospělým cestujícím nehrozí stísněné podmínky nad hlavou či v oblasti kolen. Zároveň vám Baleno poskytne velmi velkorysý prostor pro vše, co si chcete vzít s sebou na cestu.

interiér Suzuki Baleno

 

Ryzí radost z jízdy

Ten pocit radosti a štěstí, když usednete za volant nové Suzuki Baleno je nepopsatelný. Zbrusu nová odlehčená pohonná jednotka a celkově lehčí podvozek nové generace přispívají k pohodlné a dynamické jízdě. Ten pocit vás bude neustále lákat za volant. To vám garantujeme.

radost z jízdy v Suzuki Baleno

 

Čtěte také:

112 koní pod kapotou – Nový koncept Suzuki Baleno RS

Suzuki Baleno – Litrový motor? Žádné obavy

Vše na svém místě

Přístrojová deska vás nenutí přemýšlet

Nová přístrojová deska modelu Baleno plynule kopíruje nízký a rozšířený design vozu a přispívá k tomu, že je uvnitř auta spousta místa a vše je tam, kde má být. Displej audiosystému Suzuki se snadno ovládá a spolu s automatickou klimatizací přispívá k jednoduché obsluze všech prvků za jízdy.