AUTOBOND GROUP a.s.

JIMNY

Již dost posouvání hranic, se Suzuki Jimny je hledat nemusíte

Do terénu? Jedeme…

Suzuki Jimny se mírně vymyká běžně dostupným vozům značky Suzuki. Nezaleknete se s ním úzkých městských uliček a nečekaných nástrah městské džungle. Stejně tak si hravě poradíte i s velmi náročným terénem. Kompaktní karoserie usnadňuje průjezd i velmi úzkými lesními cestami, kde je barva i lak šlehán větvemi a trním. Nemusíte se bát. Jimny to zvládne

 

Na výlet s jistotou a v bezpečí

Automobilka Suzuki má více než 40letou tradici výroby vozidel s pohonem všech čtyř kol. Již to je zárukou, že si kupujete pravého krále terénu. Model Suzuki Samurai, který předcházel vzniku Suzuki Jimny, byl dlouhá léta jeden z nejprodávanějších lehkých off-roadů vůbec. I v doslova šíleném terénu zvládl spolehlivě dovézt posádku i náklad v bezpečí do cíle. Suzuki Jimny je hrdý nástupce Samurai a rozhodně mu nedělá ostudu.

V interiéru se netratíte

Interiér je funkční a veškeré ovládací prvky dává řidiči na dosah ruky. Nové moderní technické prvky ještě více zlepšily ovladatelnost na silnicích i v tvrdém terénu. Samotné ovládání jednotlivých prvků v interiéru máte přímo na očích a vždy přesně víte, kam sáhnout. Pohodlná řadicí páka je velmi přesná a usnadňuje řazení.

sedadla v Suzuki Jimny

I přes navenek skromné rozměry mají cestující vždy dostatek místa pro nohy a především kolena. Nemusíte se bát ani bouchání do hlavy a ramen. Zadní sedadla lze každé samostatně sklopit a tím zvětšit zavazadlový prostor.  Nakládku zavazadel a materiálu vám usnadňují velmi široké boční dveře, nízké prahy a posuvné a sklopné sedadlo u spolujezdce.

U Jimny je standardem i dálkové centrální zamykání, elektrické stahování oken a klimatizovaný interiér.

Jimny oceníte nejen při každodenní tvrdé práci, tak při bezstarostných vyjížďkách po přírodě či po městě. Vyzkoušejte si Jimny i vy v naší testovací jízdě.

Přečtěte si také